Πρωταθλήτριες oι μαθήτριες του ΓΕΛ Προσοτσάνης στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα Χειροσφαίρισης Ελλάδας-Κύπρου σχ. έτους 2021-22

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ

ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

Π/ΘΜΙΑΣ & Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΡΑΜΑΣ

———

Η Διευθύντρια της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δράμας κ. Χρυσάνθη Βαμβούρη και ο Υπεύθυνος Φυσικής Αγωγής και Σχολικών Αγώνων κ. Σάββας Καραβασίλογλου συγχαίρουν τις μαθήτριες, τον καθηγητή Φυσικής Αγωγής και συνοδό της ομάδας Θωμά Ματρακούκα καθώς και το διευθυντή Κωνσταντίνο Μακρή του ΓΕΛ Προσοτσάνης, για την κατάκτηση του χρυσού μεταλλίου στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα Χειροσφαίρισης Ελλάδας-Κύπρου που διεξήχθη στις 18/5/2022 και 19/5/2022 στην Αθήνα.
Τέλος, ευχαριστούν τον αρχηγό της αποστολής, καθηγητή Φυσικής Αγωγής και μέλος της ΟΕΣΑ Δράμας, κ. Συμεών Συμεωνίδη για την πολύτιμη βοήθεια και συμβολή του στην άψογη παρουσία της ομάδας καθώς και τα υπόλοιπα μέλη της ΟΕΣΑΔ Δράμας για την αφανή και άοκνη υποστήριξή τους στην επίτευξη του λαμπρού αυτού αποτελέσματος.

H Διευθύντρια

Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δράμας